Abarthi teenindus

Abarthi tehnohooldusega tegeleb autoriseeritud teenindus Tallinnas Autospirit AS. Siin pakutakse kõiki auto jaoks vajalikke teenuseid: tehnohooldust, garantii- ja garantiijärgset teenindust ning kõikide autoosade remonti. Töödele ja osadele kehtib kuni kaheaastane garantii. Teenindusse saab registreeruda ja varuosi osta telefonil 6 599 499.

Teenindusse registreerumine

1Külastusinfo
2Teie andmed

Sertifitseeritud meistrid

Teie Abarth on kindlates kätes. Kõikide tööde kvaliteedi tagavad Itaalias sertifitseeritud meistrid ning nende igapäevase hoolitsemise kogemus Abarthi autode laitmatu ja sujuva töö eest.

Originaalosad

Me ei väsi kunagi kordamast, et auto remontimisel kasutatavad originaalosad on väga oluline töökindlusgarantii. Niisiis Abarthi autoriseeritud teeninduste töömoto on anda alati eelis originaalosadele.

Tööde garantii

Auto parandamise käigus kasutatud originaalosadele kehtib 24-kuuline läbisõidupiiranguta garantii. Erandid kehtivad üksnes intensiivselt kasutatavate osade kohta, mis kuluvad enamasti kiiremini kui kahe aastaga (näiteks rehvid, piduriklotsid, klaasipuhastid jms).

Garantiiteenindus

Uue Abarthi ostu järel saate muretult nautida kvaliteetseid turvalisus-, mugavus- ja disainilahendusi. Sõidumõnu tagab kõikidele Abarthi autodele kehtiv 24-kuuline läbisõidupiiranguta üldine kvaliteedigarantii. See garantiiteenuste pakett kindlustab asjatundliku teeninduse Abarthi ametlikes autoriseeritud teenindustes.

Mobiilse meistri teenus

Teie aeg on kõige tähtsam. Pühendage see olulistele asjadele ja jätke auto tehniline teenindamine meie hooleks. Kui auto vajab teenindust, aga teil ei leidu selleks aega, helistage meile või registreeruge interneti teel. Pärast tellimuse saamist tuleme autole järele, viime selle Tallinnasse teenindusse ning toome tagasi teile sobivasse kohta. Pange tähele, et seda teenust osutatakse ainult ekspluateeritavatele sõidukitele.

ESINDUSED

TALLINN

Müük / Teenindus:
I-V 8.00-18.00
VI- 10.00 – 15.00
VII – suletud

Ehitajate tee 122
Tel. 6 599 499
tallinn@autospirit.ee