Tutvuge lähemalt

Võidusõidu vaimu meenutavad detailid

Kroomitud terasest kahekordne summutitoru tugevdab mootori heli, mis on kõigi Abarthi mudelite tunnusmärk ja tuletab ümbritsevatele meelde selle võidusõitja loomust.

Eriline aerodünaamika. veel sportlikum disain

Uue sportliku disaini loomisel on mõeldud igale pisiasjale ja auto tunnusjoontele. Õhu sisendavad tagumises kaitserauas suurendavad õhuvoolu mootorisse ja tõhustavad auto jahutussüsteemi. Ees asuv õhuvõre kontrollib õhuvoolu ja vähendab autole mõjuvat õhutakistust, kahandades nõnda veelgi kütusekulu ja CO2 emissiooni.

Ellipsikujulised tuled

Uusi esi- ja tagatulede gruppe on täiendatud värskelt projekteeritud Abarthi LED-tüüpi päevavalguslaternatega, mis on juba arvatud auto standardvarustusse.

17-tollised kergsulamist veljed loovad stiilse rõhuasetuse

Abarthi veljed rõhutavad elegantsi ja sportlikkust, olles samal ajal praktilised. Uued 17-tollised kergsulamist Granturismo veljed on koguni 7% kergemad ja neil on üle 50% suurem ventileeritav pind, mis võimaldab efektiivsemalt soojust ära juhtida ja tagab pidurisüsteemi kauakestvuse.

Uus urban pack

Uus pakett Urban täiendab Abarthit uudsete tehnoloogiatega alates vihma- ja hämarikusensoritest, mis aktiveerivad vastavalt tingimustele automaatselt puhastid ja tuled, kuni tagumiste parkimisanduriteni, mis tagavad iga manöövri turvalisuse ka kõige keerukamates oludes.

Kontrastsed viimistlusdetailid. veel unikaalsem ja sportlikum välimus

Matt siseviimistlus ja kontrastsed värvid loovad erilise ja veel ainulaadsema välimuse. Sellised elemendid nagu nahast sportrool, matist hõbedast kontrastne juhtpaneel ja nahast sportistmed rõhutavad Abarthi sportlikkust. Kõik need detailid garanteerivad erilise sõidukogemuse, mida suudab pakkuda vaid Itaaliast pärit Abarth 595 Turismo.

Standardne 17,8 cm multimeediumsüsteem

Navigatsioonisüsteem Uconnect™ HD LIVE ja 17,8 cm puuteekraan võimaldavad kindlalt sihtkohta jõuda. Apple CarPlay ja Android Auto™ abil saate oma nutitelefoni Uconnecti süsteemiga ühendada ning hõlpsalt muusikat mängida ja muid rakendusi kasutada.

Kiirus ja manööverdusmeisterlikkus on abarthil geenides

Korduvalt vormel 2 võidusõitudel loorbereid noppinud Abarthis on võidusõidu DNA endiselt alles. Autol on võimsust 165 hj ja 230 Nm, see arendab kiirust kuni 220 km/h ning kiirendab nullist sajani 7,3 sekundiga.

ESINDUSED

TALLINN

Müük / Teenindus:
I-V 8.00-18.00
VI- 10.00 – 15.00
VII – suletud

Ehitajate tee 122
Tel. 6 599 499
tallinn@autospirit.ee