Erakordne sportlikkus

695 TRADITSIOON

695 on alati olnud kõige sportlikum, atraktiivsem ja adrenaliinirohkeim Abarth. Uus 695 Competizione on oma sportliku iseloomuga esireas. Alates Record Monza Sovrapposto väljalasketorustikust ja iselukustuvast diferentsiaalist kuni Alcantara sisustuse ja Tar Cold Grey viimistluseni. See on Competizione erineb kõigest muust.

1.4 TURBO T-JET 180 HJ MOOTOR

Laske vabaks oma uue Abarth 695 Competizione võimsus. 1.4 T-Jet 180 hj mootor koos Garretti turboga arendab kuni 250 Nm pöördemomenti 3000 s/m juures, tippkiirust 225 km/h ja kiirendust 0-100 6,7 sekundiga.

ABARTHI UUSIM HELIEVOLUTSIOON

Record Monza Sovrapposto väljalaskesüsteem tekitab iseloomuliku võimsa heli, mis annab kõigile teada, et tänavad kuuluvad kompaktsele, kuid äärmiselt sportlikule Abarthile.

KONKURENTSITU KONTROLL

Koni esivedrustus tagab teile maksimaalse sõidukogemuse ja juhitavuse.

SPORDIVAIM INTERJÖÖRIS

Sportlikud istmed kinnitavad auto sportlikkuse vaimu. Punaste õmblustega süsinikkiust istmed rõhutavad selle mudeli ja Abarthi iseloomu.

SPORTAUTODES KASUTATAVAD MATERJALID

Alcantara, süsinikkiud ja alumiinium on võistlusautodes laialdaselt kasutatavad materjalid. Uues Abarth 695s on neid materjale samuti kasutatud, näiteks alumiiniumist käigukangi nupu juures.

COMPETIZIONE DETAILID

Väikesed detailid, nagu Abarth 695 Competizione märk, rõhutavad auto sportlikku iseloomu.

KONKURENTSITU TÄPSUS KURVIDES

Võimas sirgetel teedel ja maksimaalne kontroll kurvides. Uuel Abarth 695 Competizione on lisavarustusena saadaval iselukustuv diferentsiaal, mis võimaldab võtta teravamaid kurve maksimaalse täpsusega, minimeerides alajuhitavust ja võimsuskadu.

VÕIDUSÕIDU VAIM

Stiil ilma kompromissideta. Uue Abarth 695 Competizione Brembo esipidurisüsteem paistab silma oma efektiivsuse ja ikoonilise punase värvi poolest, mis on inspireeritud võidusõidumaailmast.

AVA OMA STIIL

Vali disain, mis peegeldab kõige paremini sinu Abarthi isiksust. Uue 695 Competizione 17-tollised Montecarlo veljed on tõeliselt stiilne detail.

SABELT ISTMED

Üks pilk uuele Abarth 695 Competizione on piisav, et tunda end tõelise võidusõitjana. Kui oled istunud ja proovinud Sabelti istmeid, tunned tõelist sportlikkust, mida ainult see auto suudab pakkuda.

ALCANTARA interjöör

Uus Abarth 695 Competizione on varustatud Alcantara detailidega, mis on omane võidusõiduautodele.

AVASTA ABARTHI KIIRUS

Naudi oma uut Abarth 695 Competizione’it avatud katusega ja naudi uusi elamusi. Tee iga sõit unikaalseks Abarthi elamuseks.

ESINDUSED

TALLINN

Müük / Teenindus:
I-V 8.00-18.00
VI- 10.00 – 15.00
VII – suletud

Ehitajate tee 122
Tel. 6 599 499
tallinn@autospirit.ee