SÜNDINUD MEELDEJÄÄVAKS

ÜLIM SUUTLIKKUS

Abarth 595 Competizione tagab eheda suutlikkuse otsijaile vahetu adrenaliinipuhangu: nüüd veel enam täielikult teie enda oma tänu paljudele valikuvõimalustele, veel sportlikum ja elegantsem uue musta katuse ja rafineeritult jõulise Record Monza väljalaskesüsteemiga. Valmistuge täiesti uuel tasemel suutlikkuseks, veel rohkemaks Abarthiks.

VALMIS VÕIDUSÕIDUKS

595 Competizione eksklusiivsesse suutlikkuse paketti kuuluvad: Abarth D.A.M. (piiratud libisemisega mehaaniline diferentsiaal), Sabelt GT riidest istmekatted standardvarustuses, kergemad sportlikud Supersporti mattmustad rattad, alumiiniumist 595 katusekattega peidetud antenn ja esteetilise kohandamise komplekt. Vallutage teed!

KOMPROMISSITU SUUTLIKKUS

Abarth 595 tähendab ehedat suutlikkust. 1,4 T-Jet mootor, 180 hj võimsus koos Garreti turboülelaaduri ja “Record Monza” 4 summutitoruga kaksikväljalaskesüsteemiga. Võimsus 180 hj/l ja kiirendus 0–100 km/h 6,7 sekundiga tänu erakordsele 5,9 kg/P kaalu ja võimsuse suhtele.

UUS RECORD MONZA VÄLJALASKESÜSTEEM

Eksimatult äratuntav möire, mis on saatnud Abarthi omanikke põlvkondade jooksul. Võimsuse ja suutlikkuse sünonüüm: Record Monza väljalaskesüsteem on tagasi uues versioonis, mis laseb teil selle käitumist valida. Hoidke see aktiivsena oma 595 Competizione möirge kuuldavale toomiseks või lülituge ühe klõpsuga sportlik-džentelmenlikule helile.

MAKSIMAALNE AKTSIOON, MAKSIMAALNE REAKTSIOON

Brembo võidusõiduteadmistel põhinev pidurisüsteem koosneb nelja kolviga alumiiniummonoplokk kinnissadulatest kombineeritult 305 mm ventileeritavate perforeeritud ketastega, tagamaks kiiret reaktsiooni, minimaalset pidurdusmaad ja rahustavat enesekindlust koguni pika kasutuse järel.

GARANTEERITUD SUUTLIKKUS

FSDga (sagedusest sõltuva summutusega) tagumised Koni amortisaatorid optimeerivad sõidukogemust ja ohutust teelpüsivust, juhitavust ja stabiilsust parandades ning kõigis tingimustes maksimaalset ohutust tagades.

VÕIDUSÕIDUST INSPIREERITUD INTERJÖÖR

Jõuline ka salongis oleva tehnika poolest. Uus interjöör ülistab võidusõitu oma uue Alcantara näidikulaua ja süsimusta käigukanginupuga.

STIILSE VARUSTUSEGA SUUTLIKKUS

Standardvarustusse kuuluv 7” ekraan Apple CarPlay ja Android Auto™-ga, 6 kõlarit, alumiiniumpedaalid ja jalatugi, nahkkattega rooliratas ja Alcantara® koos pildinäidiku ja süsimustade detalidega ning Alcantara® kokpit iga väljakutse laitmatuks alistamiseks.

TUNNETAGE ADRENALIINI

Seabel GT istmed Tar Cold Grey töötlusega: mugavustsoon neile, kes elavad adrenaliinipuhangu nimel.

OHJELDAGE OMA SKORPIONI!

Süsimusta käigukanginupuga 5-käiguline manuaalkast: täielik kontroll kõigi 180 hj (132 kW) 5500 g/m üle.

ESINDUSED

TALLINN

Müük / Teenindus:
I-V 8.00-18.00
VI- 10.00 – 15.00
VII – suletud

Ehitajate tee 122
Tel. 6 599 499
tallinn@autospirit.ee